Persian(Iran)English (United Kingdom)
 

نظرسنجی

کدام قسمت سایت مورد توجه شما قرار گرفت?
 

حاضرین در سایت

ما 103 مهمان آنلاین داریم

جستجو

رئیس اداره نظارت بر بهداشت عمومی و مواد غذایی اداره کل دامپزشکی استان کرمان: اجرای طرح تشدید کنترل و نظارت بهداشتی ویژه ایام نوروز مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
پنجشنبه, 19 اسفند 1395 ساعت 05:58

به گزارش روابط عمومی اداره کل دامپزشکی استان کرمان، دکتر مینا قاضی زاده رئیس اداره نظارت بر بهداشت عمومی و مواد غذایی اداره کل دامپزشکی استان از اجرای طرح تشدید کنترل و نظارت بهداشتی ویژه ایام نوروز سال 96 خبر داد .

 

وی افزود : با عنایت به در پیش بودن ایام تعطیلات نوروز و افزایش فعالیت تولید، توزیع و عرضه فرآورده های خام دامی اداره کل دامپزشکی استان به منظور حفظ سلامت مصرف کنندگان با برنامه ریزی دقیق اقدام به اجرای طرح تشدید کنترل و نظارت بهداشتی ویژه ایام تعطیلات نوروز از تاریخ 25 اسفند ماه 95 لغایت 14 فروردین 96 بصورت فراگیر تراز سالهای گذشته می نماید.
رئیس اداره نظارت بر بهداشت عمومی و مواد غذایی اداره کل دامپزشکی استان کرمان با اشاره به سازماندهی تعداد 31 اکیپ ثابت و 34 اکیپ سیار در قالب 77  نفر دکتر دامپزشک و بازرس بهداشت گوشت دراین ایام اعلام نمود که اماکن تحت پوشش شا مل مراکز توزیع و عرضه فرآورده های خام دامی رستورانها ، هتلها ، چلوکبابی ها و سایر اماکن طباخی، خودروهای ویژه حمل فرآورده های خام دامی و کشتارگاههای دام و طیور، سردخانه های نگهداری کارگاههای فرآوری و بسته بندی فرآورده های خام دامی می باشند.
دکتر مینا قاضی زاده بیان داشت : از کلیه همشهریان عزیز تقاضا داریم که مواد خام دامی مورد نیاز اعم از گوشت، مرغ، ماهی و ... را از مراکز معتبر مجاز و تحت پوشش و نظارت دامپزشکی تهیه نموده و از خرید ماهی و میگو از افراد دوره گرد که در معابر اقدام به فروش می نمایند جداً خود داری کرده و در هنگام خرید مرغ نیز به درج کد بهداشتی دامپزشکی کشتارگاه و تاریخ تولید و انقضاء دقت نمایند.
وی افزود در هنگام خرید گوشت نیز بایستی حتماً به مهر و برچسب معتبر دامپزشکی برروی لاشه ها که نشانه تائید و بازرسی تحت نظارت دامپزشکی می باشد توجه کنند.
مسئول ساماندهی اکیپهای نظارت دامپزشکی استان کرمان در پایان با اعلام شماره تلفن 1512 در سطح استان کرمان و شماره پیامک 3000231512 از شهروندان محترم تقاضا کرد در صورت مشاهده هر گونه تخلف بهداشتی در حوزه دامپزشکی مراتب را سریعاً گزارش نمایند تا مورد پیگیری قرار گیرد.

منبع : روابط عمومي اداره کل دامپزشکي استان کرمان

 

شعار سال

سال اقتصاد مقاومتی تولید و اشتغال گرامی باد

پیام بهداشتی دامپزشکی

توصیه های بهداشتی دامپزشکی

 

تصاویر روز نمایشگاه و فعالیت های دامپزشکی

 

اطلاعیه ها

بانک اطلاعات گردشگری کرمان

تقویم فارسی

 
سه شنبه
1396
شهریور
28
 

اوقات شرعی