Persian(Iran)English (United Kingdom)
 

نظرسنجی

کدام قسمت سایت مورد توجه شما قرار گرفت?
 

حاضرین در سایت

ما 126 مهمان آنلاین داریم

جستجو

موفقیتی دیگر برای اداره کل دامپزشکی استان کرمان کسب رتبه برتر کشوری در خصوص شاخص های عمومی واختصاصی مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
سه شنبه, 10 اسفند 1395 ساعت 12:46

به گزارش روابط عمومی اداره کل دامپزشکی استان کرمان، اداره کل دامپزشکی استان کرمان توانست رتبه برتر کشوری را در خصوص شاخص های عمومی و اختصاصی را کسب کند.


در این آئین دکتر مهدی خلج ریاست سازمان دامپزشکی کشوربا اهداء لوح تقدیر به دکتر حسین رشیدی مدیر کل دامپزشکی استان کرمان از وی تشکر و قدر دانی بعمل آورد.
در طی این تقدیر آمده است:
جناب آقای دکتر حسین رشیدی
مدیر کل دامپزشکی استان کرمان
در نظام مقدس جمهوری اسلامی کیفیت خدمات ارائه شده توسط دستگاههای دولتی بعنوان یکی از شاخص های اصلی سنجش کارآمدی و رشد نظام اداری تلقی و موجب افزایش اعتماد عمومی و اعتلای اهداف نظام میگردد.
بدینوسیله از زحمات و تلاشهای ارزشمند جنابعالی و همکاران محترمتان در انعکاس اهداف و برنامه های سازمان دامپزشکی که منجر به کسب رتبه برتر در مجموع شاخص های عمومی و اختصاصی سال 1394 در بین ادارات کل کشور گردید، تشکر و قدر دانی بعمل می آید. امید است با تلاش مجدانه خود در اعتلای برنامه ها و سیاست های سازمان دامپزشکی کشور در دولت تدبیر و امید همواه موفق و موید باشید .
لازم به ذکر است از جمله شاخص هایی که در این رتبه بندی مورد ارزیابی قرار گرفت، برنامه های مهندسی نقش و ساختار دولت، توسعه دولت الکترونیک و هوشمندسازی اداری، مدیریت سرمایه انسانی،خدمات عمومی در فضای رقابتی، صیانت از حقوق مردم و سلامت اداری،نظارت و ارزیابی را می توان عنوان کرد.

منبع : روابط عمومی اداره کل دامپزشکی استان کرمان

 

شعار سال

سال اقتصاد مقاومتی تولید و اشتغال گرامی باد

پیام بهداشتی دامپزشکی

توصیه های بهداشتی دامپزشکی

 

تصاویر روز نمایشگاه و فعالیت های دامپزشکی

 

اطلاعیه ها

بانک اطلاعات گردشگری کرمان

تقویم فارسی

 
سه شنبه
1396
شهریور
28
 

اوقات شرعی