Persian(Iran)English (United Kingdom)
 

نظرسنجی

کدام قسمت سایت مورد توجه شما قرار گرفت?
 

حاضرین در سایت

ما 83 مهمان آنلاین داریم

جستجو

مسئول اداره قرنطینه و امنیت زیستی اداره کل دامپزشکی استان کرمان: صدور و تمدید بیش از 270 فقره پروانه اشتغال به حمل بهداشتی دام و طیورتوسط دامپزشکی مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
شنبه, 18 دی 1395 ساعت 05:39

به گزارش روابط عمومی اداره کل دامپزشکی استان کرمان، دکتر علیرضا سلطانی مسئول اداره قرنطینه و امنیت زیستی اداره کل دامپزشکی استان کرمان از صدور بیش از 270 پروانه اشتغال به حمل بهداشتی دام، طیور و فرآوردهای خام دامی طی 9 ماهه ابتدای سالجاری در استان کرمان خبر داد. وی افزود : متقاضیان و متصدیان حمل دام و فراوردهای خام دامی باید پس از ارائه درخواست و مدارک لازم به واحد قرنطینه دامپزشکی و طی مراحل لازم مجوز قانونی حمل دام و فرآوردها را دریافت و نسبت به جابجائی محموله مورد نظر اقدام نمایند.
دکتر سلطانی در ادامه بیان کرد: حمل و نقل دام، طیور و فرآوردهای خام دامی تنها با اخذ مجوز از ادارات دامپزشکی مجاز می باشد و حمل غیر مجاز و رعایت نکردن اصول بهداشتی و قرنطینه ای علاوه بر اینکه می تواند موجب انتقال و شیوع انواع بیماریها مشترک و دامی شود باعث معرفی افراد خاطی به مراجع قضایی نیز خواهد شد.
این مسئول در ادامه گفت : کلیه مجوزهای حمل بهداشتی دامپزشکی از طریق سیستم یکپارچه قرنطینه سازمان دامپزشکی کشور و به شکل اینترنتی صادر شده و قابل ردیابی می باشد.
مسئول اداره قرنطینه و امنیت زیستی اداره کل دامپزشکی استان کرمان از قاچاق دام و سوخت به عنوان پديده هاي نوظهور قاچاق نام برد و افزود: آسيب هاي قاچاق دام دراقتصاد كشور بسيار تاثير گذار است زيرا صنعت دام علاوه بر توليد فرآورده هاي دامي و لبني درتوليد برخي مايحتاج زندگي انسان مانند چرم ، لباس و كفش نيز تاثير بسزايي دارد.
وی در پایان از هم استانیهای عزیز درخواست کرد در صورت مشاهده هرگونه تخلف در حوزه دامپزشکی مراتب را از طریق شماره تلفن 1512 و یا شماره پیامک 3000231512 اطلاع تا در اسرع وقت اقدامت لازم صورت پذیرد.
منبع : روابط عمومی اداره کل دامپزشکی استان کرمان

 

شعار سال

سال اقتصاد مقاومتی تولید و اشتغال گرامی باد

پیام بهداشتی دامپزشکی

توصیه های بهداشتی دامپزشکی

 

تصاویر روز نمایشگاه و فعالیت های دامپزشکی

 

اطلاعیه ها

بانک اطلاعات گردشگری کرمان

تقویم فارسی

 
پنجشنبه
1396
مهر
27
 

اوقات شرعی